Ohledně volných termínů a cen mě prosím kontaktujte přes email či telefon, moc rád
vám sdělím potřebné informace. Při poptávce svatební fotografie prosím uveďte krom termínu také místo,
přibližný počet lidí a další informace, které uznáte za vhodné mi sdělit.
Děkuji Vám.

I ten nejobyčejnější okamžik může vypadat naprosto neobyčejně:-)

Mí spokojení klienti

dnes už často také i přátelé 🙂
Paul (Anna and Olivia)
Thank you so much for yesterday, it was really great to meet you. You were perfect everybody liked you and you helped the day to be great for my family. We are very excited about seeing your pictures. We hope you had a good day too, and thank you for staying longer. Paul

Paul (Anna and Olivia)

Ilona - ZUŠ Moravská Třebová - taneční obor
Mírovy fotky mě mile překvapily. Nejsou to žádné tuctové snímky, které zvládne nafotit každý druhý. Tyto mají duši. Zachycují aktuální atmosféru situace, tak jak zrovna probíhá, tak jak to zrovna je. S citem se zaměřuje na detaily, které dávají fotce jedinečnou energii. Dokonale vystihují přítomný okamžik, a to nenuceně a bez příkras. Míru vřele doporučuji a doufám, že se mi opět naskytne možnost s ním spolupracovat.

Ilona - ZUŠ Moravská Třebová - taneční obor

Zdenička a Honza
Niya je poklad. Tento jedinečný člověk je usměvavý, příjemný, a neuvěřitelně vnímavý fotograf. Všechno se děje naprosto nenuceně, vlastně ani nevíte, že na vás míří objektiv. Byli jsme přesvědčeni, že zrovna my se na fotky jednoduše nehodíme, ale Niya nás zaskočil. Mačká tlačítko spouště přesně v tu pravou chvíli (má na to určitě nějakou vrozenou superschopnost) a dějí se zázraky. Výsledkem budete nadšeni! Niya nedělá pouhé fotografie – on prostě vsadí do rámečku vaše emoce přesně tak, jak je opravdu prožíváte a z jeho úžasného díla pak můžete dlouhodobě tyto emoce doplňovat, když by vám někdy v budoucnu snad došly… Děkujeme ti!  

Zdenička a Honza

Vladěnka a Ivan
Na tom, že bude Mirek fotit na naší svatbě nebylo co řešit, i když jsme ho nejdříve ještě ani osobně neznali. Znali jsme ho i jeho focení z vyprávění a jeho fotek a to bylo to, co nás nenechalo na pochybách, že on je pro zachycení našeho velkého a významného dne ten pravý. Osobní schůzka před svatbou jen podtrhla to, co bylo již dříve jasné a to, že je to moc milý, pozitivní, energický a zajímavý člověk, který vzbudí v druhém člověku pocit jedinečnosti a významnosti sebe samého i každého momentu, který prožijeme a tohle vše lidem ukazuje prostřednictvím svých fotek. Je vždy na správném místě, přitom neviditelný a nerušivý a focení tak probíhá nejpřirozeněji, jak jen může. Zároveň dodává všem kolem klid, pohodu i pobavení a přitom je pořád ve střehu a neunikne mu žádný moment, který skládá po kousíčcích puzzle celého krásného dne. Děkujeme 🙂

Vladěnka a Ivan

Danča a Aleš
Perfektní přístup i cit pro detail, moc jsme si focení užili v pohodové atmosféře 🙂 Vhodné pro ty co se neradi fotí! 100% odzkoušeno 🙂 Mirek je moc příjemný člověk, fotek nám udělal mnoho, umí zachytit krásné momenty....

Danča a Aleš

Iva a Marcel
Nejvíce si vážím velmi profesionálního a navíc i kamarádského přístupu, díky kterému vše proběhlo bez zbytečných starostí. Nejdříve jsem váhala nad focením ranních připrav, ale jsem moc vděčna za to, ze byl fotograf se mnou již od rána. Moc děkujeme.

Iva a Marcel

Anička a Tomáš
Niya je moc dobrý kamarád a taky dobře ví, jak moc nemám rád býti focen. Zvládl to bezvadně – citlivě, nestrojeně a ve výsledku úchvatně. I když nebyl jediný fotící, vybrali jsem jeho fotku jako děkovně upomínkovou pro všechny přátele a dali ji vytisknout 300krát.

Anička a Tomáš

Bára Herucová - koordinátorka a lektorka vzdelávacího spolku Proraptor a herečka-improvizátorka v týmu TAMTi
Fotografie je pro mně médiem, které umožňuje zachytit prchavý okamžik, moment, který stojí za to přivolat zpátky. Není běžné, že se vždy povede zachytit takový moment a není moc fotografů, kterým se to daří téměř vždy. Niya však je jedným z nich - z jeho fotek prosakuje čirost okamžiků, které s úsměvem a s lehkostí zachycuje. Mám ráda jeho fotky, protože jsou z nich cítit lidi a situace hodné připomínání. A navyše je spolupráce s Niyou moc příjemná a nekomplikovaná. Těším se na všechny budoucí spolupráce a fotky.

Bára Herucová - koordinátorka a lektorka vzdelávacího spolku Proraptor a herečka-improvizátorka v týmu TAMTi

Janča
Moc děkujeme za ochotu dojet až za námi, skvělou domluvu, trpělivost a vůbec za velmi příjemné focení. Hlavně pak děkujeme za krásné, přirozené, nestrojené fotky, které jsou hezčí než jsme si představovali.

Janča

Iva a Petr
Mirka, jako fotografa vřele doporučujeme, dokáže vytvořit při focení příjemnou atmosféru a zachytit jedinečné okamžiky. Moc děkujeme za trpělivost, jelikož focení není naše oblíbená činnost, i přesto pro nás Mirek vytvořil krásné svatební fotografie.

Iva a Petr

Dáša a Tomáš

Fotograf Miroslav Němeček mě oslovil svými fotkami ještě dříve, než jsem u něj měla dvě zakázky. Zaujaly mě jeho fotografie klientů s mentálním postižením, které dělal pro svou práci. Dokázal zachytit moment, který již v další vteřině zanikne a to dodává jeho fotkám jedinečnost a kouzlo. Byl mým svatebním fotografem, kdy pracoval v páru a jeho lidská domluva, trpělivost a přístupnost i k bláznivým fotkám z něho dělaly báječného fotografa. Výsledné fotky byly zdařilým dokreslením tohoto dne. Druhá zakázka již bylo soukromé focení, které probíhalo po pečlivé vzájemné domluvě a přípravách, konzultacích. Nebylo tomu jinak jak u prvního focení a vznikly fotografie, které mají svůj příběh a na které se ráda znovu dívám.

Ráda bych tedy doporučila tohoto talentovaného fotografa, osobně jsem s ním velmi spokojená.Dáša a Tomáš